Celkom 900 206 inzerátov !
Inzercia zdarma, bazár, inzeráty
SK CZ PL DE AT CH FR IT UK US ES HU

Úvodné informácie o našich službách

Slovenská inzercia sa na webe objavila prvykrát v roku 2005 pod názvom Hyperinzercia. Jej prvotnou úlohou bolo poskytnúť verejnosti zdarma možnosť inzerovať pomocou internetu, tzn. umožniť predávajúcim vkladať ponuky a naopak tým čo kupujú prechádzať tieto ponuky a vyhľadávať v nich. Služba si pomerne rýchlo získala solídny počet priaznivcov, ktorý neustále rastie. Snažíme sa čo najviac počúvať hlasy našich návštevníkov a systém vylepšovať. Jedným z takých vylepšení bolo aj pridanie služby Prehľad Firiem, opäť samozrejme zdarma. Táto služba umožňuje firmám jednoducho sa prezentovať na prestížnej adrese a získať tak viac klientov a zákazníkov. Ďalej budujeme rozsiahle katalógy mobilov, notebookov, monitorov, fotoaparátov, tlačiarní, automobilov a motocyklov. Tieto informačné služby sú úzko napojené na inzertný systém a poskytujú návštevníkom hodnotné informácie o tovare, o kúpe ktorého uvažujú. Ďalšie katalógy budú časom určite nasledovať. Slovenská inzercia samozrejme pôsobí aj v Českej republike a to od roku 2003 ako Hyperinzerce.. Z inzertného serveru sa začal stávať skôr inzertný portál s množstvom nadstavbových služieb, našim najväčším cieľom však naďalej zostáva poskytovanie čo najlepšieho priestoru všetkým ľuďom aj firmám pre vzájomný obchod. Veríme, že sa budete na naše stránky radi vracať a že Vám budú dobrým pomocníkom, ktorý vždy bol, je a bude zdarma.

Služby zdarma pre každého

Inzercia zdarma - pokiaľ dodržíte samozrejmé a jednoduché pravidlá inzercie, môžete zdarma vložiť toľko inzerátov, koľko potrebujete. Neviete, ako si podať? Nevadí, odpoveď nájdete v našej pomoci. K inzerátom môžete vložiť až 8 obrázkov, alebo dokonca 16, ale jedine pokiaľ sa u nás zaregistrujete, samozrejme zadarmo! Registrácia Vám okrem iného uľahčí prácu s inzerátmi(opravy a zmeny) a umožní ich efektívne obnovovať. Pre súkromnú registráciu kliknite tu.

Prechádzanie inzerátov - určite ste si všimli, že po ľavej strane sa nachádza menu s množstvom kategórií. To sú hlavné tématické sekcie, v ktorých sú ukryté jednotlivé kategórie inzerátov. Inzeráty sú vypisované podľa dáta od najnovších k najstarším. Pri každom inzeráte nájdete stručný popis ponuky a kontakt na predávajúceho. Jednoduché a efektívne, že?

Katalógy výrobkov - poznáte to, chcete niečo kúpiť, lenže kde zohnať presné informácie? Vie tento mobil fotiť? Aký má tento notebook displej? Ktorý telefón podporuje vysokorychlostný internet? Práve na tieto otázky Vám odpovedia naše katalógy výrobkov. Dozviete sa tu v prehľadnej forme základné i pokročilejšie informácie o výrobku vrátane jeho fotografie. Vďaka prepojeniu s ostatnými sekciami potom môžete ľahko skúsiť vyhľadať inzeráty na daný výrobok alebo kontaktovať zodpovedajúce firmy z nášho adresára.

Služby zdarma pre firmy

Registrácia v katalógu firiem zdarma - prezentujte svoju firmu na prestížnej adrese! Zápis do nášho prehľadu Vás stojí len chvíľku času, stráveného vyplnením registračného formulára a je úplne zdarma, a pritom Vám môže priniesť mnoho nových klientov a zákazníkov. Ku svojej miniprezentácii môžete pripojiť telefóny kontaktných osôb, adresy pobočiek a dalšie dôležité údaje. Pre firemnú registráciu kliknite tu.

Inzercia zdarma - aj firmy možu samozrejmě vkladať svoje inzeráty, a to za rovnakých podmienok ako súkromné osoby. U inzerátov je naviac odkaz na profil firmy v adresári, takže okrem konkrétnych ponúk je možné zdarma propagovať i značku a firmu ako celok. Pokiaľ u nás máte Vašu firmu, tak sa u Vašich inzeráto naviac zobrazí i odkaz na Váš záznam v Adresári firiem.

História serveru - archív správ a noviniek

Na úvodnej strane Slovenskej inzercie Vás vždy informujeme o novinkách medzi našimi službami. Históriu noviniek na našich weboch ale uschovávame - kliknite tu pre prehľad starších noviniek.

Štatistiky serveru

Pokiaľ Vás zajujíma, koľko inzerátov dnes ľudia vložili a do ktorých sekcií, koľko je firiem v adresári a podobné údaje, kliknite tu.

Ďalšie informácie o našich službách

Pokiaľ máte záujem o platenú inzerciu, pozrite sa do sekcie Reklama na možnosti jej umístnenia. Pokiaľ máte nejaké ďalšie dotazy ohľadne nášho servera, pozrite sa do sekcie Pomoc, podpora. V prípade, že tam nenájdete odpoveď alebo máte nejakú individuálnu požiadavku, môžete nás kontaktovať telefonicky, emailem alebo po ICQ. Potrebné kontaktné údaje pre SR i ČR nájdete v sekcii Kontakty.

slovenskainzercia.sk
Inzercia
prehladfiriem.sk
Firmy
hyperreality.sk
Reality
hyperbyvanie.sk
Bývanie
hyperpraca.sk
Práca
hypersutaze.sk
Súťaže
slovenskezlavy.sk
Zľavy
prehlad-automobilov.sk
Autá
prehlad-motocyklov.sk
Motorky
prehlad-mobilov.sk
Mobily
prehlad-notebookov.sk
Notebooky
prehlad-fotoaparatov.sk
Foťáky
prehlad-monitorov.sk
Monitory
prehlad-tlaciarni.sk
Tlačiarne
Copyright © 2003-2020, Slovenská Inzercia, s.r.o. All Rights Reserved