Celkom 900 206 inzerátov !
Inzercia zdarma, bazár, inzeráty
SK CZ PL DE AT CH FR IT UK US ES HU

Na čo slúži náš server?

Hlavnou funkciou nášho serveru je súkromná bezplatná inzercia, to znamená, že môžete úplne zdarma vkladať inzeráty do našej databázy a tieto inzeráty si budú ostatní návštevníci prehliadať a odpovedať Vám - emailom, telefonicky, SMSkou alebo po ICQ. Najnovšie môžete uvádzať aj Vaše kontaktné údaje na Skype a MSN messenger.
Okrem inzertnej sekcie u nás nájdete aj Adresár Firiem. Ten je zameraný na podporu malého a stredného podnikania. Funguje na podobnom princípe - pokiaľ máte firmu alebo podnikáte, stačí sem vložiť Vaše kontaktné údaje a čím sa zaoberáte a ostatní návštěvníci si Vás tu môžu nájsť a potom kontaktovať.

Čo a kde na nájdete na Slovenskej inzercii?

V ľavom hornom rohu sa nachádza logo, ktoré nás po odkliknutí odkáže na úvodnú stránku Adresára Firiem nebo Slovenská inzercia (podľa toho, kde se práve nachádzame). Vedľa loga sa nachádza aktuálny počet inzerátov na Slovenskej inzercii. V hornej lište ďalej nájdete odkazy, ktoré Vás prepnú z Adresára na Slovenskú inzerciu a naopak a taktiež vlajky, ktoré po odkliknutí vedú na inú jazykovú verziu nášho serveru.
Pokiaľ sa pozrieme priamo doľava, uvidíme tu odkazy na jednotlivé sekcie stránok. Hlavnými sekciami sú Inzeráty a Adresár Firiem. Jednotlivé ich kategórie majú samozrejmě podsekcie ako napr. auto-moto, elektro, mobily, nehnutelnosti, brigády atd. Vľavo dole potom v sekcii Informácie nájdeme všeobecné údaje o Slovenskej inzercii, kontakty, histórii serveru atd.
Na pravej strane sa nachádzajú funkcie pre pokročilú prácu so serverom - úplne hore je funkcia Podať inzerát, nechýba tiež rýchle vyhľadávanie inzerátov a prihlásenie užívateľa či vykonanie úplne novej registrácia. Pod týmito prvkami sa zvyčajne nachádzajú reklamné bannery našich klientov, partnerov a spriatelených webov.
Obsah strednej časti sa mení na základe Vašich volieb - po kliknutí na kategórie sa tu vypisuje obsah jednotlivých sekcií - inzeráty alebo firmy, pri pridávaní inzerátov sa tu zobrazuje formulár atď.
Na úvodnej stránke Vám nezabúdame oznamovať dôležité informácie, novinky a upozornenia. Okrem nich je možné tu vidiať skrátený výpis posledných 10tich vložených inzerátov a tiež 10 náhodne vybraných firiem z adresára.

Čo je registrácia a prihlásenie?

Registrácia je krátka operácia, ktorá Vám uľahčí budúce inzerovanie tým, že sa potom do každého inzerátu automaticky vložia Vaše kontaktné údaje. Z registrácie tiež plynú ďalšie výhody ako napr. možnosť vkladania inzerátov s fotografiou, ďalej možnosti použitia funkcií mazania, obnovovania a editovania inzerátu a pridania firmy.
Registrácia je jednorázová akcia - stačí raz vyplniť formulár s kontaktnými údajmi a udať meno a heslo, pod ktorým sa chcete zakaždým prihlasovať. Tieto údaje potom odošlete pri každej návšteve Slovenskej inzercie z malého formulára po pravej strane.
Po prihlásení sa Vám po pravej strane namiesto formulára objaví niekoľko odkazov, s ich pomocou môžete ľahko prehliadať, upravovať, mazať a obnovovať Vaše inzeráty a záznam Vašej firmy. Samozrejme tu nájdete aj možnosť dodatočne zmeniť Vaše osobné údaje.

Zabudol som svoje prihlasovacie údaje - čo teraz?

Nič nie je stratené, pod prihlasovacím miniformulárom po pravej strane sa nachádza odkaz Zabudli ste heslo, ktorý Vás dovedie k formuláru s dvoma položkami: vyplňte Vaše logovacie meno, pokiaľ si ho pamätáte alebo aspoň, pod ktorým ste sa registrovali. Po odoslaní formulára bude na Vašu emailovú adresu poslaná stručná správa, obsahujúca Vaše prihlasovacie údaje.

Mám problémy s prihlásením, aj keď mám správne meno a heslo..

Problém bude najskôr v nastavení Vášho prehliadača alebo softwarem, ktorý používate - firewally apod. V štandartnom nastavení funguje prihlasovanie na všetkých platformách a vo všetkých moderných prehliadačoch. Nasleduje zoznam známych problémov, konfliktov a nekompatibilných nastavení:
 • Váš prehliadač (programy ako Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera apod.) musí mať úroveň zabezpečenia nastavenu na strednú/normálnu/východziu Napr. v prehliadači Internet Explorer je to v ponuke Nástroje » Možnosti internetu » Zabezpečenie.
 • V prehliadači musí byť v dostatočnej miere povolené cookies alebo dané ich východzie nastavenie. Napr. v Internet Explorer je to v ponuke Nástroje » Možnosti internetu » Osobné údaje.
 • Program Kerio Personal Firewall spôsobuje vypadávanie prihlásenia. Sú dve riešenia - pri používaní Slovenskej inzercie firewall na chvíľu zakázať alebo vykonať zmenu nastavenia:
  • V prvom prípade stačí pravým tlačítkom myši kliknúť na ikonku so štítom v lište Windows vpravo dole a ľavým tlačítkem kliknúť na voľbu Zakázať firewall.
  • V druhom prípade kliknite miesto na zákaz na voľbu Konfigurácie. Vľavo vyberte záložku WWW, hore potom kartu Súkromie. V zobrazenom okne sa uistite, že položka Filtrovať cudzie cookies je nezaškrtnutá.
 • Keby ste i po nastavení Vášho PC podľa predchádzajúcich rád mali s prihlásením problémy, obráťte sa na technickú podporu, ktorá sa s Vámi pokúsi prísť na pôvod problému. Pri kontaktovaní technickej podpory prosím vždy uveďte, čo presne Vám stránky pri akej operácii napísali, aký používate prehliadač a ako máte nastavené zabezpečenie - na dotazy typu "Nejde mi prihlásenie" z pochopitelných dôvodov neragujeme.

Podávanie inzerátov

Podávanie inzerátov je jednoduché a zaberie len chvíľku. Najskôr musíte kliknúť na tlačítko Podať inzerát, ktoré sa vždy nachádza vpravo hore pod veľkým bannerom. Následne sa Vám objaví ponuka rôznych sekcií, kam môžete inzerovať. Vyberte tú požadovanú kliknutím.
V ďalšej fáze se Vám objaví pridávací formulár. ten po vyplnení odešlite a inzerát bude pridaný do zvolenej kategórie.
Pokyny k vyplneniu formulára: Vyberte, o aký typ inzerátu ide, teda či niečo hľadáte alebo niečo ponúkate (kliknutím označte). Ďalej nasleduje nadpis Vášho inzerátu (max. 100 znakov) - buďte struční a výstižní. Nezabudnite potom charakterizovať predmet inzerátu v texte inzeráte (max. 1000 znakov). Nezabudnite taktiež zvolit kraj, pre ktorý daný inzerát platí (pokiaľ ste registrovaní a prihlásení, tak sa automaticky vyberie kraj, ktorý ste zvolili pri registrácii, môžete to ale samozrejmě podľa potreby zmeniť).
 • Registrovaní užívatelia môžu k inzerátom prikladať fotografie a obrázky v rozumnej veľkosti a formáte JPG, GIF nebo PNG. V prípade, že ste registrovaní a prihlásení, sa Vaše osobné údaje pridajú z databázy a nie je treba ich k inzerátu dopisovať, ako anonymný užívateľ to ale urobiť musíte. Vyplnenie osobných údajov je zčasti povinné. Patria sem: meno a priezvisko, e-mail ako údaje povinné a telefónne číslo a ICQ ako údaje nepovinné.
 • Zlepšiť vyhliadky Vášho inzerátu na úspech môžete pridaním odkazu na podrobnosti na webe a udaním presnej ceny do kolonky 'Cena'.
 • Po všetkých týchto krokoch musíte potvrdiť, že súhlasíte s pravidlami a podmienkami nášho serveru a potom vpravo dole kliknite na tlačítko 'Vložiť inzerát' a všetko je hotové. Pokiaľ ste všetko vyplnili korektne, zobrazí sa Vám potvrzujúce hlásení a podoba nového inzerátu.

Ako opraviť inzerát?

Po prihlásení kliknite po pravej strane na 'Moje inzeráty'. Zobrazí sa výpis Vašich inzerátov, kde len stačí kliknúť na položku 'Editovať inzerát' pod zvoleným inzerátom. Následne sa zobrazí predvyplnený formulár s údaji Vami zvoleného inzerátu - inzerát môžete upraviť a uložiť zmeny.

Ako vymazať inzerát?

Po prihlásení kliknite po pravej strane na 'Moje inzeráty'. Zobrazí sa výpis Vašich inzerátov, kde len stačí kliknúť na položku 'Odstrániť inzerát' pod zvoleným inzerátom. Následne sa zobrazí detail inzerátu, ktorý chcete odstrániť a nad ním otázka, či to chcete naozaj urobiť. Keď to potvrdíte, inzerát sa presunie do archívu a už sa nebude naďalej zobrazovať v stránkovaných výpisoch. Registrovaní užívatelia môžu odstranené inzeráty kedykoľvek znovu obnoviť pomocou odkazu 'Archív inzerátov' v sekci 'Môj účet'.
Vymazať inzerát je možné tiež kliknutím na príslušný odkaz v potvrdzovacom emaile, ktorý dostanete po pridaní inzerátu.

Čo je obnovenie inzerátu a ako to vykonať?

Túto funkciu používame, aby sme nemuseli znovu vypisovať celý inzerát. Je dostupná len registrovaným užívateľom. Pokiaľ po určitej dobe zistíte, že Váš inzerát už sa nenachádza na prvých miestach vo výpise i napriek tomu je aktuálny, môžete po prihlásení kliknúť po pravej strane na 'Moje inzeráty'. Zobrazí sa výpis Vašich inzerátov, kde len stačí kliknút na položku 'Obnoviť' pod zvoleným inzerátom a potvrdiť následný formulár. Inzerát sa teraz vo výpisoch bude zobrazovať ako práve vložený..
slovenskainzercia.sk
Inzercia
prehladfiriem.sk
Firmy
hyperreality.sk
Reality
hyperbyvanie.sk
Bývanie
hyperpraca.sk
Práca
hypersutaze.sk
Súťaže
slovenskezlavy.sk
Zľavy
prehlad-automobilov.sk
Autá
prehlad-motocyklov.sk
Motorky
prehlad-mobilov.sk
Mobily
prehlad-notebookov.sk
Notebooky
prehlad-fotoaparatov.sk
Foťáky
prehlad-monitorov.sk
Monitory
prehlad-tlaciarni.sk
Tlačiarne
Copyright © 2003-2020, Slovenská Inzercia, s.r.o. All Rights Reserved